Ceny nájmů strmě padají! Jak toho využít?

Ceny nájemních bytů padají prudce dolů. Doba koronavirová s sebou přináší i určitá pozitiva, a to zejména pro ty, co právě řeší bydlení. Prázdných bytů ráz naráz výrazně přibylo, poptávka po nich stagnuje a tím pádem musejí pronajímatelé zlevňovat. Jak je to možné? Omezením pohybu a absencí turistů naprosto zkolaboval systém krátkodobých pronájmů, například prostřednictvím Airbnb, v jehož důsledku zůstaly volné tisíce jednotek. Ty se nyní snaží majitelé marně pronajmout, neboť z bezpečnostních důvodů nemohou probíhat fyzické prohlídky nemovitostí a jednání s potenciálními zájemci obvykle končí na mrtvém bodě. Výjimkou je realitní kancelář Brno, která používá nejmodernější technické výdobytky.

O krok vpřed

Mezi ně patří videoprohlídky nemovitosti, které realitní kancelář zřizuje pro své klienty a umožňuje jim být o krok vpřed před konkurencí. V praxi to znamená, že zájemce získá maximum informací a vizuální kontakt skrze přenos z videokamery, jako by byl na místě samotném přítomen. Z pohodlí gauče v obýváku lze projít veškerý interiér nájemního bytu a detailně zhlédnout všechny místnosti z mnoha úhlů.

Široký záběr

Pro majitele je videoprohlídka nemovitosti přínosem, protože mu přivedeme jen takové klienty, kteří mají o jeho nemovitost opravdu zájem a uvažují o její koupi. Navíc je prostřednictvím videoprohlídky oslovena i širší skupina zájemců, která se pohybuje například na YouTube a dalších sociálních sítích.

Proč s Unicareal?

Pronajmout si byt za výhodných podmínek s výraznou slevou si tak lze jednoduše i bez osobní návštěvy. Stačí oslovit realitního makléře, který vše zařídí, zprostředkuje kontakt a postará se o veškerou byrokracii. Realitní kancelář je sázkou na jistotu, že vše klapne a nájemce i pronajímatel budou mít vše černé na bílém. Unicareal s.r.o. Roubalova 455/4 Brno-střed-Stránice 602 00 Tel: 541 211 876 Email: info@unicareal.cz https://www.unicareal.cz/

Publikováno: 21. 04. 2020

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Nikola Vondráková