Užijte si nádhernou dovolenou v blízkém Německu, ať už cestujete ve dvou nebo s dětmi

Pro mnohé z nás je nemyslitelné, abychom cestovali na dovolenou někde k moři, do teplých krajin, letecky, do míst s jiným časovým pásmem… Někdo se bojí létání, někdo nemusí vodu, jinému vadí dlouhé pláže a přílišné vedro. V těchto případech, nebo i když chcete zůstat blízko na dosah domovu, může vám vyhovět dovolená Německo nebo Rakousko.

Pro milovníky poznávacích zájezdů

Poznávací zájezdy Německo vás dovedou do Německa na Velký okruh, který projedete za 8 dnů a sedm nocí od 25. 7. – 2. 8. 2022. Ve městech uvidíte mnohé památky a muzea světového významu. Navštívíte Berlín, Hamburg, Cáchy, hanzovní přístavy, jako třeba Lübeck, německé hrady, nádherné údolí Rýna, ale i bavorský Regensburg s mnoha živými tradicemi. Tato dovolená v Německu – Okruh Německem, je ideální pro cestovatele v každém věku. Není náročná a nejenže se mnohému přiučíte, ale zároveň si aktivně odpočinete a poznáte nová místa. Jmenujme ještě Schwerin, město mezi jezery, pohádkovým ostrovním zámkem, nebo třeba Lübeck, což bylo ve středověku nejvýznamnější město na Baltu. Podíváte se i do Brém s velkolepým románským dómem a radnicí s renesančním průčelím. K nejhezčím městům Německa se řadí Heidelberg, který byl v 18. Století vybudován v barokním stylu. Výhled na Heidelberský zámek stojí za to. Celý komplex obepínají obranné hradby s věžemi.

Nezapomenutelné Bavorsko a jeho Alpy

Pro mnohé je jedinečná i dovolená Bavorsko. Alpské scenérie vás jistě ohromí, stejně jako mnohá městečka a vesnice, krásné zámky a prostředí celkově. Poznávací zájezd Bavorsko na 4 dny, a tedy 3 noci, vám nabídne možnost poznat Bavorské Alpy, zámky Ludvíka II a Innsbruck. Stojí jen 6 700 Kč, přičemž v ceně je snídaně a ubytování v *** hotelu. Více informací i kompletní přehled zájezdů najdete na redok.cz.

Publikováno: 25. 05. 2022

Kategorie: Dovolená v Evropě

Autor: Nikola Vondráková

Tagy: dovolená v bavorsku | poznávací zájezd bavorsko