Dovolená ve světě

Chcete si užít luxusní dovolenou? Vydejte se na Maledivy

Láká vás exotika dálných zemí, kterou si přejete celý život poznat na vlastní kůži? Anebo jste v některé z exotických zemí byli, a teď se chcete podívat jinam, do stejně čisté přírody, ochutnat novou kuchyni, poznat alespoň okrajově tamní kulturu a obyvatele? Tak to se vám jistě bude líbit exotická dovolená na vyhlášených a dech beroucích Maledivách.

Maledivy pro milovníky romantiky, přírody i vodních sportů

Když se řekne luxusní dovolená, drtivá většina z nás si představí blankytně modré a moře, nádherné korálové útesy, šnorchlování, ubytování s nádechem exotiky, relax pod palmami, ochutnávky mořských plodů, výlety do okolí atd.

Tohle vše a mnohé jiné vám nabídne dovolená na Maledivách. To své si zde najdou vyznavači aktivní dovolené, ale také ti, kdo si přejí lenošit, nabíjet se energií ze slunce, trávit čas na písčitých plážích ve společnosti partnera, přátel nebo knihy…

Maledivy jsou vyhlášené svým jedinečným a překrásným podmořským světem a náležitě si jej střeží. Je velmi pokutováno odnášení si korálů nebo mušlí z moře, také platí zákaz dotýkat se čehokoli v moři, rybařit nebo krmit mořské živočichy. Nicméně šnorchlovat i potápět se zde můžete dosyta. Je tady spousta vraků lodí, do nichž je potápěčům povolen vstup, což pro vás bude nezapomenutelným zážitkem.

Už v polovině února začala surfová sezona. Je-li vám milý surf, vydejte se na severní Male Atol, Gaaf Dahaalu Atol. Skloubit to, co chcete na Maledivách podnikat, vám pomůže dovolená na míru.

Nezapomenutelné ubytování

Neodmyslitelně k sobě patří Maledivy dovolená – Anantara Kihavah, což je kouzelný resort na atolu Baa v Unescem chráněné biosférické rezervaci. Ubytování nabízí 80 vilek a rezidence s infinity bazénky. Je zde i tenisový kurt, fitness centrum, spa centrum a dokonce i hvězdárna.

Více na monoi.cz.

Prodej dovolených

Dovolená na chatě je TOP!

I dovolená v ČR umí být stále okouzlující a plná zážitků. Stačí, když navštívíte Jeseníky či Krkonoše a zarezervujete si hezké chaty k pronájmu někde na okraji lesa nebo u potoku. Na své si přijde celá vaše rodina. Děti se zahrají u chaty, vy si uvaříte chutný guláš a navíc si můžete naplanovat i turistiku po okolních lesích. Vybírat pěkné chaty můžete například na stránkách chaty Krkonoše, přes portál MegaUbytko.cz