Praktické tipy

Mobilní klimatizace je vhodná i na chatu

Dlouho očekáváné letní období je konečně zase tady, a s ním přichází i spoustu příjemných chvil, strávených s přáteli, rodinou a známými. Někdo míří na dovolenou k moři. Někdo zas s přáteli na chatu. Češi jsou všeobecně národem chatařů. Podle statistik chatu vlastní až 20 % Čechů, kde rádi pobývají, ve svém volném čase. Patříte mezi ně i vy?

Pokud si přejete užít léto na chatě plnými doušky, a nechcete se sprchovat každých 10 minut, kvůli nekonečnému pocení, je mobilní klimatizace správná volba. Užívat si přece příjemně chladný vánek, ocení skoro každý v horkých letních dnech.

Jedním z klíčových důvodů, proč si pořídit mobilní klimatizaci je její variabilita. Nejenže udrží teplotu, v pokoji dostatečně pohodlnou a pro vaše zdraví prospěšnou. Nabízí také schopnost jednoduchého přemístění.

Další z důvodů – je vhodná jak do domácnosti, tak i do menších společenských prostorů či kanceláří. Obrovská výhoda se nabízí už při koupi, a tou je její pořizovací cena. Finančně není náročná jako např. nástěnné klimatizace. Se stavebními úpravami si nemusíte dělat starosti, stejně jako s ovládáním a instalací mobilní klimatizace, které jsou také velmi jednoduché.

Vyskytují se však i nějaké nevýhody. Za zmínku stojí především hlučnost. Jelikož kompresor je umístěný přímo v klimatizaci. Když opomineme hluk, je mobilní klimatizace výborným pomocníkem, který plní své funkce tak jak má. Díky dostačujícího výkonu má ochlazení ten správný a požadovaný efekt.

Tip na nákup: Mobilní i klasické klimatizace seženete na https://klimatizace.zde.cz/. Prodejce eprofi.cz s.r.o. nabízí také venkovní ochlazovače a široké spektrum dalších produktů.

V dalších e-shopech od eprofi.cz seženete například stavební míchačky, mobilní topidla, elektrocentrály a záložní zdroje či odvlhčovače.

 

Prodej dovolených

Dovolená na chatě je TOP!

I dovolená v ČR umí být stále okouzlující a plná zážitků. Stačí, když navštívíte Jeseníky či Krkonoše a zarezervujete si hezké chaty k pronájmu někde na okraji lesa nebo u potoku. Na své si přijde celá vaše rodina. Děti se zahrají u chaty, vy si uvaříte chutný guláš a navíc si můžete naplanovat i turistiku po okolních lesích. Vybírat pěkné chaty můžete například na stránkách chaty Krkonoše, přes portál MegaUbytko.cz