Luxusní rodinné pobyty a ubytování na zámku Chateau Herálec

Máte-li rádi pohodlí, luxus a odpočinek, ale zároveň neradi cestujete na dovolenou příliš daleko, zkuste si užít rodinnou dovolenou v Česku. Pamatujte totiž, že ty nejkrásnější zážitky často čekají mnohem blíž, než by nás napadlo. 

Dokonale dostupný z Brna i Prahy téměř celou cestu po dálnici, přesto ale ukrytý v zelených lesích nádherné a nedotčené Vysočiny. Tak to je luxusní zámecký hotel Chateau Herálec. Hotelové pokoje a apartmány ze starých zámeckých komnat, luxusní zámecká restaurace, stylové wellness a k procházkám starý anglický park. Pravděpodobně budete opravdu překvapeni, jak úžasné a unikátní zážitky se dají v Česku prožít. 

Luxusní výprava do historie

Dost možná jste ještě neslyšeli o tom, že v Česku se nachází jeden z nejlepších zámeckých hotelů na světě. Chateau Herálec má totiž něco, co jiné luxusní hotely nemají a nikdy mít nebudou, a to dlouhý a spletitý příběh svého vzniku. Historie této nádherné stavby sahá až hluboko do 13. století, díky skvělým architektům, ale prošla opravdu vkusnou rekonstrukcí, takže dnešní pokoje sice prostorem a velkolepostí připomínají původní zámecké komnaty, ale navíc splňují veškeré moderní požadavky na luxusní hotel.

Zážitek pro každého člena rodiny

Velkou výhodou tohoto místa navíc je, že nabízí opravdu široké spektrum aktivit, takže se zde dokáže zabavit celá rodina. Ubytování na zámku totiž nekončí jen samotnými pohodlnými apartmány a vzdušnými pokoji, je zde totiž i vysoká kvalita dalších služeb pro všechny. Rodiče a zejména unavené mámy jistě ocení vkusné wellness pod hlavičkou luxusní přírodní francouzské kosmetiky L’Occitane. Bazén najdete pod starými klenbami, při soukromých procedurách můžete zvolit vlastní vůni a odpočinková místnost nabízí výhled do zahrady.

Celá rodina jistě ocení skvělou zámeckou restauraci, kde každé ráno servírují snídaně převážně z lokálních surovin. Obědové a večerní menu pak dokonale kombinuje tradiční českou kuchyni se svěžími trendy celosvětových gastronomických trendů.

Pro všechny hosty si zde připravili netradiční „knihu zážitků“ plnou nápaditých aktivit, jenž váš pobyt na zámku ještě ozvláštní. Děti i rodiče milují projížďku v zámeckém kabrioletu, sportovci ocení doporučení na turistickou či cyklistickou trasu. Možný je piknik v parku, golf, ale i prohlídky památek UNESCO. Pro klidnější povahy je vhodná procházka v zámeckém anglickém parku nebo návštěva kaple sv. Anny. 

Publikováno: 31. 08. 2023

Kategorie: Dovolená v ČR

Autor: Alena Dvořáková