Dovolená v ČR

Jánské lázně lákají na zimní dovolenou plnou odpočinku

Pokud si myslíte, že lázeňská města nejsou během zimních měsíců tak navštěvovaná, potom jste na omylu. Jánské Lázně jsou totiž i významným lyžařským střediskem, přičemž na vás čekají jak upravené sjezdovky různých obtížností, tak i běžecké tratě.

Jánské Lázně lákají i na vzrušující večerní lyžování a snowboarding, takže na své si přijde skutečně každý příznivec zimních sportů. Zimní dovolená v samotném srdci Krkonošských hor bude plná dobrodružství, zábavy, ale i odpočinku.

Kde se ubytovat?

V první řadě je nezbytné podotknout, že Janské Lázně ubytování nabízí v penzionech, hotelech i chatkách. Záleží na tom, jaké jsou vaše preference. Velké oblíbenosti se těší rodinný hotel Vyhlídka, jemuž náleží i restaurace s opravdovými pochoutkami. V okolí hotelu najdete hned několik lyžařských a běžkařských tras, takže nemusíte chodit či jezdit nikam daleko. Samozřejmostí je parkování u hotelu.

Užijte si i wellness

Po celodenním lyžování si zasloužíte odpočinek. Jánské Lázně wellness také nabízí, a to přímo ve zmiňovaném hotelu Vyhlídka. Součástí aktivní dovolené je i relaxace, protože svaly se potřebují regenerovat. V hotelu na vás čekají vnitřní vyhřívaný bazén, masážní kruhový whirlpool, privátní sauna i útulná masérna. Co se týče saunování, vybrat si můžete finskou saunu, indickou bylinkovou parní kabinu a infrasaunu.

Masáže jsou také nedílnou součástí regenerace. Svěřte se do rukou profesionálů, kteří ví, co dělají. Uvolníte se u klasické olejové masáže, vychutnáte si reflexní terapii i sportovní či rekondiční masáž. Stačí se objednat přímo na recepci hotelu.

Ve volném čase kromě lyžování na vás čeká další dobrodružství, a to Zoo Safari Dvůr Králové. V okolí nechybí ani hrady a zámky, archeopark Všestary či barokní hospital Kuks.

Prodej dovolených

Dovolená na chatě je TOP!

I dovolená v ČR umí být stále okouzlující a plná zážitků. Stačí, když navštívíte Jeseníky či Krkonoše a zarezervujete si hezké chaty k pronájmu někde na okraji lesa nebo u potoku. Na své si přijde celá vaše rodina. Děti se zahrají u chaty, vy si uvaříte chutný guláš a navíc si můžete naplanovat i turistiku po okolních lesích. Vybírat pěkné chaty můžete například na stránkách chaty Krkonoše, přes portál MegaUbytko.cz