Thermalpark Dunajská Streda aneb dovolená pro každého

Za trochou klidu a pořádnou dovolenou se už dávno nejezdí jenom k moři. Někteří holdují pořádné turistice, velkému dobrodružství a poznávání nových krajin a jiný vyrazí za nic neděláním a vířivými bublinkami na místa, jako je například Thermalpark Dunajská Streda. A kam letos vyrazíte vy?

Dopřejte trochu odpočinku těm nejstarším

Po všech letech, které si tvrdě odpracovali, si zaslouží klid a relax. Vybrat ten správný dárek pro své rodiče či prarodiče dá nejednomu člověku pořádně zabrat. Co by tak vlastně mohli chtít? Tuto otázku si většina lidí pokládá nejen před Vánocemi, ale také před narozeninami. A co je takhle poslat na dovolenou? Po památkách se velké části z nich už chodit nechce a to jediné, po čem dychtivě touží je trocha klidu a možná pár dobrých masáží. Thermalpark Dunajská Streda může být skvělým darem právě pro ně. Jeden letní víkend v lázních a budou zase o něco odpočatější.

Děti mohou vyrazit do ZOO

Při návštěvě Thermalparku Dunajská Streda nemusíte nutně zůstávat jen v resortu. postačí vám jeden den, abyste poznali jednu z několika okolních, zajímavých památek. Výhodou navíc je, že jen o pár kilometrů dále můžete najít hlavní město Bratislavu, kde si program plný památek a kultury naplánujete za pár minut. Pokud ovšem starým ruinám neholdujete, můžete navštívit unikátní Slovakia Ring nebo s dětmi zavítat do nedaleké ZOO Malkia Park, kde se už několik let snaží o záchranu zvířat z cirkusů.

Konec léta je nejlepší

Při výběru vhodného termínu se většina lidí snaží najít datum, kdy je nejmenší pravděpodobnost návalu nejen slovenských, ale také zahraničních turistů. Doporučuje se volit termíny nejlépe na konci léta nebo uprostřed týdne, protože víkendy bývají zpravidla přecpané návštěvníky. Výhodné je také sledovat akční slevy a balíčky, které Thermalpark Dunajská Streda nabízí.

Publikováno: 25. 08. 2020

Kategorie: Dovolená v Evropě

Autor: Nikola Vondráková