Dovolená v Krkonoších? Skvělá volba!

Ještě nevíte, kam letos vyrazit na dovolenou? Zapomeňte na předražená letoviska a vydejte se do Špindlerova Mlýna! Letošní dovolená opět bude jiná. Jiná než ta loňská i předloňská. Cestování do zahraničí například zřejmě bude podmiňováno držením připravovaného covid pasu. V něm bude zaznamenána informace o prodělaném onemocnění covid 19, ukončeném očkování či negativním testu na koronavirus. To vše dovolenou v závislosti na počtu osob v rodině značně prodraží.

Zůstaňte v Čechách

Levnější a snadnější tedy i letos bude zůstat v Čechách. I zde po vás tedy ubytovatelé zřejmě budou žádat negativní test, ostatní náklady ale budou minimální. Ubytování v malebném krkonošském penzionu Karolína (na internetu hledejte pod odkazem ubytování Špindlerův Mlýn) čtyřčlennou rodinu v letní sezoně vyjde na něco málo přes 2 tisíce korun na noc.

Vyrazte do Krkonoš!

Svou dovolenou strávíte v jedné z nejmalebnější části Krkonoš. Nejvyšších českých hor a nejstaršího českého národního parku plného skalních hřebenů, ledovcových kotlů, vodopádů, lesů, horských luk a skvělých vyhlídek. A komu se nebude chtít lézt do kopců, jistě si na své přijde v podhůří.

Pěší, nebo cykloturistika?

Letní Krkonoše lákají především na pěší turistiku. Jen v okolí Špindlerova Mlýna najdete více než 180 km značených turistických cest. Na nich si stoprocentně vyčistíte hlavu i vylepšíte kondičku. Na své si tu ale přijdou i milovníci cykloturistiky. Ti budou moci vyrazit na některou z cykloturistických tras, kterých je v okolí Špindlerova Mlýna okolo sta kilometrů. Opravdu klidná rodinná dovolená Kouzelný je i samotný penzion Karolína. Ubytovat se můžete v některém z čerstvě rekonstruovaných dvoulůžkových pokojů s přistýlkou a balkónem, či rozlehlejších apartmánů se zimní zahradou, jenž pojmou až šest osob. Ideální místo pro rodinnou dovolenou, na níž každý z členů najde svůj klid, nemyslíte? Více informací hledejte na odkazu ubytování Špindlerův Mlýn. Zde si také můžete zarezervovat termín.

Publikováno: 05. 06. 2021

Kategorie: Dovolená v ČR

Autor: Nikola Vondráková