Dovolená v ČR

Dovolená v Krkonoších? Skvělá volba!

Ještě nevíte, kam letos vyrazit na dovolenou? Zapomeňte na předražená letoviska a vydejte se do Špindlerova Mlýna!

Letošní dovolená opět bude jiná. Jiná než ta loňská i předloňská. Cestování do zahraničí například zřejmě bude podmiňováno držením připravovaného covid pasu. V něm bude zaznamenána informace o prodělaném onemocnění covid 19, ukončeném očkování či negativním testu na koronavirus. To vše dovolenou v závislosti na počtu osob v rodině značně prodraží.

Zůstaňte v Čechách

Levnější a snadnější tedy i letos bude zůstat v Čechách. I zde po vás tedy ubytovatelé zřejmě budou žádat negativní test, ostatní náklady ale budou minimální. Ubytování v malebném krkonošském penzionu Karolína (na internetu hledejte pod odkazem ubytování Špindlerův Mlýn) čtyřčlennou rodinu v letní sezoně vyjde na něco málo přes 2 tisíce korun na noc.

Vyrazte do Krkonoš!

Svou dovolenou strávíte v jedné z nejmalebnější části Krkonoš. Nejvyšších českých hor a nejstaršího českého národního parku plného skalních hřebenů, ledovcových kotlů, vodopádů, lesů, horských luk a skvělých vyhlídek. A komu se nebude chtít lézt do kopců, jistě si na své přijde v podhůří.

Pěší, nebo cykloturistika?

Letní Krkonoše lákají především na pěší turistiku. Jen v okolí Špindlerova Mlýna najdete více než 180 km značených turistických cest. Na nich si stoprocentně vyčistíte hlavu i vylepšíte kondičku. Na své si tu ale přijdou i milovníci cykloturistiky. Ti budou moci vyrazit na některou z cykloturistických tras, kterých je v okolí Špindlerova Mlýna okolo sta kilometrů.

Opravdu klidná rodinná dovolená

Kouzelný je i samotný penzion Karolína. Ubytovat se můžete v některém z čerstvě rekonstruovaných dvoulůžkových pokojů s přistýlkou a balkónem, či rozlehlejších apartmánů se zimní zahradou, jenž pojmou až šest osob. Ideální místo pro rodinnou dovolenou, na níž každý z členů najde svůj klid, nemyslíte? Více informací hledejte na odkazu ubytování Špindlerův Mlýn. Zde si také můžete zarezervovat termín.

Reklama

Chcete si na dovolené pořídit nádherné fotografie? Vsaďte na smartphone iPhone 12 s kterým budete fotit jako nikdy předtím!

Plánujete dovolenou na kolech? Nezapomeňte si pořídit funkční cyklo triko a kalhoty. Koupíte je výhodně v e-shopu Kilpi!

Prodej dovolených

Dovolená na chatě je TOP!

I dovolená v ČR umí být stále okouzlující a plná zážitků. Stačí, když navštívíte Jeseníky či Krkonoše a zarezervujete si hezké chaty k pronájmu někde na okraji lesa nebo u potoku. Na své si přijde celá vaše rodina. Děti si pohrají u chaty, vy si uvaříte chutný guláš, a navíc si můžete naplánovat i turistiku po okolních lesích. Vybírat pěkné chaty můžete například na stránkách chaty Krkonoše, přes portál MegaUbytko.cz